STAY INSPIRED

Experience the essence of travel

ОСТАНЕТЕ ИНСПИРИРАНИ

Доживејте ја суштината од патувањето

The harmony of travel

Хармонијата на патувањето

STAY IN TOUCH

Be as connected as you want to be.

ОСТАНЕТЕ ВО КОНТАКТ

Бидете толку поврзани колку што Вие сакате

Whenever. Wherever.

Кога ... и Каде

Being away from home or the office has never been so easy, so convenient, so inspiring

Далеку од дома и канцеларија никогаш не било полесно, толку згодно и толку инспиративно

STAY PASSIONATELY

You are special.

Ти си посебен

ОСТАНЕТЕ СТРАСНО

Stay with us and expect highly qualified service and support with a smile.

Останете со нас и очекувајте високо професионална услуга и поддршка со насмевка

Call it our passion.

Тоа е нашата СТРАСТ

Welcome to the art of travel living.

Добредојдовте во уметноста на патувањето и живеењето

ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА - ТУРЦИЈА АНТАЛИЈА БОДРУМ КУШАДАСИ - ЕГИПЕТ ХУРГАДА ШАРМ ЕЛ ШЕИК - ДАЛЕЧНИ ДЕСТИНАЦИИ - ЦРНА ГОРА - ХРВАТСКА - КИПАР - БУГАРИЈА - АЛБАНИЈА - ИТАЛИЈА - ШПАНИЈА - ПОРТУГАЛИЈА - МАЛТА

ЛЕТО ГРЦИЈА 2024 - ОНЛИНЕ ХОТЕЛИ

ГРЦИЈА ЛЕТО 2024 ХОТЕЛИ - СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

ПОБАРАЈТЕ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!

 • * НАЈПОВОЛНИ АВИО БИЛЕТИ ДО СИТЕ КОНТИНЕНТИ*

  * НАЈПОВОЛНИ АВИО БИЛЕТИ ДО СИТЕ КОНТИНЕНТИ*

 • Подготовка и посредување за секаков тип на Австралиски визи како и обнова на Австралиски пасоши.

  Подготовка и посредување за секаков тип на Австралиски визи како и обнова на Австралиски пасоши.

  - БИЗНИС ВИЗА - СТУДЕНТ ВИЗА - ТУРИСТИЧКА ВИЗА - РАБОТНА ВИЗА - ПАРТНЕР ВИЗА - ФАМИЛИЈАРНА ВИЗА ...

 • ЛЕТО 2023 - ХОТЕЛИ ГРЦИЈА

  ЛЕТО 2023 - ХОТЕЛИ ГРЦИЈА

  НАЈБАРАНИТЕ ХОТЕЛИ ВО ГРЦИЈА НА ПОПУСТ

 • ДУБАИ

  ДУБАИ

  ДОЖИВЕЈТЕ ЈА АРАБСКАТА МАГИЈА

 • ИНДИВИДУАЛНИ ПАТУВАЊА

  ИНДИВИДУАЛНИ ПАТУВАЊА

  МАЛДИВИ - ТАЈЛАНД - ДОМИНИКАНА - КУБА

  за вашите патувања да бидат право ЗАДОВОЛСТВО

  www.lionolimpic.com.mk
 • WELNESS SPA

  WELNESS SPA

  БУГАРИЈА - СРБИЈА - ГРЦИЈА - СЛОВЕНИЈА

  СОПСТВЕН ПРЕВОЗ И ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ ОД 20 ЕВРА

 • ТУРЦИЈА ЛЕТО 2023

  ТУРЦИЈА ЛЕТО 2023

  АНТАЛИЈА, ЛАРА, БЕЛЕК, КЕМЕР, СИДЕ, АЛАНИЈА, БОДРУМ, МАРМАРИС и КУШАДАСИ

ГРЦИЈА ЛЕТО 2024 - АПАРТМАНСКО СМЕСТУВАЊЕ

ПОБАРАЈТЕ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!

WELLNESS AND SPA

КРСТАРЕЊА 2020

ГОДИШНИ АВИОНСКИ ПРОГРАМИ

Веб страната од туристичка агенција ЛИОН ОЛИМПИК е од информативен карактер.Со цел за потполна информираност Ве молиме сите информации да ги проверите директно во агенција,по телефон, е-маил или лично. Ви благодариме на разбирањето.